Seksi şişme karı

Şişme bebek
seksi-sisme-kari
Fiyatı : 110 TL    
Ürün Açıklaması Video Tanıtım                                                                           Kredi Kartı ile Sipariş  

Hem seksi hemde çekici bir şişme karı modeli.3 işlevli ayrıca 3 boyutlu esnek ve gerçekçi ten yapısına sahip dilediğiniz tüm pozsiyonlara girebilen dar vajina ve anüs girişli bir şişme karı modeli.1,80 boy ölçülerinde ayrıca 300 kg basınca dayanıklı bir üründür.

Şişme karı nedir ?

Şişme karı nedir.?

Şişme karı,görünümleri ve işlevleri bakımında gerçek kadınlardan esinlenerek üretilen ve kadınsı işlev verilmiş ürünlerdir.Gerçek kadınsı işlev,vajinası gerçeği gibi orjinal ve bakire tarzı gibi ilk açılışını siz yaparsınız,ayrıca dar girişi sayesinde çıkır bir kız misali size ilk anda dar vajinaya girmenini tadını verecektir.

İri ve dolgun göğüsler.?

İri dolgun göğüsler özellikle silikon olarak yapılmış olur orjinali kadar dikkat çekiçi dikliğe sahip ve göğüs ucları ise orjinali gibi özenle tasarlanmıştır.

Anal seks için uygunluğu. ?

Anal seks yapabilmeniz için çok rahat bir şekilde domalma pozisyonuna girebilir,arkadan ilişki isteyenler için bu posizyona girebilmesi ve daha rahat seks yapabilmeniz için elastik beden yapısına sahiptir.

Sakso çekebilirmi.?

Sizi gerçek anlamda zevke doyurması için sakso çekebilme özelliği vardır,ağız kısmı özenle açılmış olan bu şişme karı ürünlerine kolaylıkla sakso çektirebilirsiniz,ağzına rahatlıkla boşalma imkanınız vardır.

Şişme karılar özelliğikleri kısa bu şekilde ,ayrıca yanında titreşim cihazı alarak sıcak vajina tadı alabilir,hatta içine sıcak su doldurarak zevkinize zevk katabilirsiniz.Yani bu ürünler tamamen size göre tasarlanmıştır.Nasıl ve ne şekilde istersiniz buna göre şekil alır ve ilişkiye girebilirsiniz.

Ürün kargolaması

Sitemiz üzerinden sipariş vermiş olduğunuz tüm şişme karı,şişme bebek,şişme manken ve diğer tüm cinsen sağlık ürünleri özenle ve gizli paket içeriğine dikkat edilerek gönderilir.Ürünlerimiz dilediğiniz kargo şubesinden yada ev adresinizden kapıda ödemeli olarak gizli paket içinde satın alabilirsiniz.

ÜRÜN KARGOLANMASI NASIL OLUYOR

Diğer şişme karı modelleri:

  1. Çıplak şişme karı eksi vucüt yapısına sahip,3 işlevli genel kadınsı yapıya sahip gerçeği...
  2. Şişme bebek 3 işlevli genel kadınsı yapısı ve gerçek et dokusunda harika...
  3. Isıtma ayarlı şişme karı 3 işlevli ve 3 boyutlu şişme karı modeli.Esnek yapısı ve...
  4. Titreşim ayarlı şişme karı Titreşim ayarlı şişme karı, 3 işlevli genel kadınsı yapısı ayrıca...
  5. Dar vajinalı şişme kadın Daracık vajina girişine sahip muhteşem zevk duyacağınız harika bir şişme...
  6. Zenci şişme karı Zenci kadılardan hoşlanan erkeklere özel bir ürün.Seksi zenci şişme kadın...
  7. Seks kölesi şişme karı Size seks konusunda tamamen kölelik ve tüm isteklerinizi karşılıyacak harika...
  8. Realistik vajinalı şişme karı Realistik  vajinalı şişme karı modeli,vajina kısmı özel tasarlanmış yumuşak ve...
  9. Şişme karı Gerçek kadın görüntüsü ve işlevinde harika tasarım muhteşem bir ürün.3...
  10. Gerçek vajinalı şişme karı Hakiki et dokudunda realistik vajinaya sahip,3 işlevli kadınsı yapısına sahip...

Seksi şişme karı 530 views Adet satıldı.

  Kredi Kart Bilgileri
  
  
   
      ( Kartın ön yüzündeki son kullanım tarihi )
    ( Kartın arkasındaki son 3 haneli rakam )
  Sipariş Sahibi / Teslimat Bilgileri
  
  
 
   Sipariş formu sayfamız RapidSSL teknolojisi ile 128bit şifrelenmiştir. Gizlilik arzeden tüm kredi kartı bilgileriniz direkt ödeme yapılan bankaya pos edilir ve kesinlikle 3. kişi göremez. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde herhangi bir veritabanına kayıt altında tutulmamaktadır. Yukarıda girmiş olduğunuz tüm Kredi Kartı bilgilerinin doğruluğu size aittir. Farklı bir şahıs ve/veya şirket adına kullanılan Kredi Kartlarından doğabilecek herhangi bir hukuki işlemlerde firmamız sorumlu değildir.