Domalmış şişme bebek

Kaliteli şişme bebekler
domalmis-sisme-bebek
Fiyatı : 79 TL    
Ürün Açıklaması Video Tanıtım                                                                           Kredi Kartı ile Sipariş  

Domalmış pozsiyonda anal seks yapabileceğiniz harika kadınsı işlevlere sahip 3 işlevli şişme karı modeli.Dilediğiniz tüm pozisyonlara girebilen ayrıca en büyük özelliği en rahat bir şekilde anal seks yapabileceğiniz bir üründür.1,65 insan boy ölçülerinde ayrıca 250 kg basınca dayanıklı bir ürünüdür.

Şişme karı nedir ?

Şişme karı nedir.?

Şişme karı,görünümleri ve işlevleri bakımında gerçek kadınlardan esinlenerek üretilen ve kadınsı işlev verilmiş ürünlerdir.Gerçek kadınsı işlev,vajinası gerçeği gibi orjinal ve bakire tarzı gibi ilk açılışını siz yaparsınız,ayrıca dar girişi sayesinde çıkır bir kız misali size ilk anda dar vajinaya girmenini tadını verecektir.

İri ve dolgun göğüsler.?

İri dolgun göğüsler özellikle silikon olarak yapılmış olur orjinali kadar dikkat çekiçi dikliğe sahip ve göğüs ucları ise orjinali gibi özenle tasarlanmıştır.

Anal seks için uygunluğu. ?

Anal seks yapabilmeniz için çok rahat bir şekilde domalma pozisyonuna girebilir,arkadan ilişki isteyenler için bu posizyona girebilmesi ve daha rahat seks yapabilmeniz için elastik beden yapısına sahiptir.

Sakso çekebilirmi.?

Sizi gerçek anlamda zevke doyurması için sakso çekebilme özelliği vardır,ağız kısmı özenle açılmış olan bu şişme karı ürünlerine kolaylıkla sakso çektirebilirsiniz,ağzına rahatlıkla boşalma imkanınız vardır.

Şişme karılar özelliğikleri kısa bu şekilde ,ayrıca yanında titreşim cihazı alarak sıcak vajina tadı alabilir,hatta içine sıcak su doldurarak zevkinize zevk katabilirsiniz.Yani bu ürünler tamamen size göre tasarlanmıştır.Nasıl ve ne şekilde istersiniz buna göre şekil alır ve ilişkiye girebilirsiniz.

Ürün kargolaması

Sitemiz üzerinden sipariş vermiş olduğunuz tüm şişme karı,şişme bebek,şişme manken ve diğer tüm cinsen sağlık ürünleri özenle ve gizli paket içeriğine dikkat edilerek gönderilir.Ürünlerimiz dilediğiniz kargo şubesinden yada ev adresinizden kapıda ödemeli olarak gizli paket içinde satın alabilirsiniz.

ÜRÜN KARGOLANMASI NASIL OLUYOR

Diğer şişme karı modelleri:

  1. Domalmış şişme karı Domalmış pozisyonda ve tüm fanteziniz için her türlü pozisyona kolaylıkla...
  2. Jilly şişme karı 3 işlevli 3 boyutlu gerçek kadınsı yapıya sahip harika bir...
  3. Anal ısıtmalı şişme karı Anal bölgesi özel olarak ısıtılabilme özelliği bulunan şişme karı modeli.Ayrıca...
  4. Şişme bebek hemşire Gerçeği kadar özenle tasarlanmış harika bir şişme bebek modeli,gerçekçi yüz...
  5. Isıtma ayarlı şişme karı 3 işlevli ve 3 boyutlu şişme karı modeli.Esnek yapısı ve...
  6. Silikon şişme karı Anal bölgesi ve vajina bölgesi tamamen silikon maddelerden elde edilmiş...
  7. Silikon japon şişme bebek Tamamen silikon bir yapıya sahip olan japon bebek,vajinası,anüsü ve anal...
  8. Hareketli şişme bebek Elleri ve ayarları hareket edebilen özelliğe sahip gerçek kadın işlevlerinde...
  9. Lalka şişme karı Tamamen elastik malzemelerden elde edilmiş 3 işlevli gerçek kadın işlevinde...
  10. Jill kelly şişme bebek Gerçekçi insan teni hassasiyetinde ve pürüzsüz bir bedene sahip harika...

Domalmış şişme bebek 1.891 views Adet satıldı.

  Kredi Kart Bilgileri
  
  
   
      ( Kartın ön yüzündeki son kullanım tarihi )
    ( Kartın arkasındaki son 3 haneli rakam )
  Sipariş Sahibi / Teslimat Bilgileri
  
  
 
   Sipariş formu sayfamız RapidSSL teknolojisi ile 128bit şifrelenmiştir. Gizlilik arzeden tüm kredi kartı bilgileriniz direkt ödeme yapılan bankaya pos edilir ve kesinlikle 3. kişi göremez. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde herhangi bir veritabanına kayıt altında tutulmamaktadır. Yukarıda girmiş olduğunuz tüm Kredi Kartı bilgilerinin doğruluğu size aittir. Farklı bir şahıs ve/veya şirket adına kullanılan Kredi Kartlarından doğabilecek herhangi bir hukuki işlemlerde firmamız sorumlu değildir.